Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij
Zapytanie ofertowe

2022-06-28


Dostawa elementów oznakowania budynku Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
Zapytanie ofertowe

2022-05-06


Dostawa wykładziny i materiałów niezbędnych do jej wyłożenia do Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku


Zapytanie ofertowe

2022-04-29


Opracowanie i zamieszczenie na platformie MOODLE materiałów dydaktycznych, dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, dla studentów kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy studia I stopnia o profilu praktycznym.
Zapytanie ofertowe

2022-04-29


Opracowanie i zamieszczenie na platformie MOODLE materiałów dydaktycznych, dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, dla słuchaczy studiów podyplomowych Master of Business Administration.
Zapytanie ofertowe

2022-04-29


Opracowanie i zamieszczenia na platformie MOODLE materiałów dydaktycznych, dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, dla studentów kierunku Ekonomia studia II stopnia o profilu praktycznym.
Zapytanie ofertowe

2022-04-29


Opracowanie i zamieszczenia na platformie MOODLE materiałów dydaktycznych, dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, dla studentów kierunku Ekonomia studia I stopnia o profilu praktycznym.
strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj